Choď na obsah Choď na menu

Záver. (11.)

13. 5. 2010

Takže naša misia splnila poslanie, videli sme všetko čo sme chceli, peňaženky sme riadne vyprázdnili. Počas dvoch večerných sedeniach v kaviarni našej ubytovne sme si nielen pozreli krásne fotky z ciest našich spriatelených duší – cestovateľov pána Jaroslava, Ladislava a pána Václava, ale tiež sme objavili starý jukebox so starými hitmi. Zrazu sa v rukách šoféra zjavila aj veľká harmonika. Takže sme z pamäti museli vyloviť všetky staré ľudové piesne.

Napriek tomu, že naša GPS navigácia totálne zlyhala (žiadnu sme nemali) tak vďaka klasickej mape a ľudom ochotným ukázať nám cestu sme vždy prišli na želané miesto. Pri treťom zablúdení sme z toho už mali zábavu. Mnohí nakúpili možno viac než chceli, a to množstvo rozkvitnutých kaktusov  bolo úžasné.

Krátke zhrnutie: Výlet sa podaril na 120 percent aj vďaka dobrej partii „účastníkov zájazdu“, aj napriek pokazenej nálade z dlhého čakania na obed v reštaurácii, aj napriek nemožnej českej panelovej diaľnici, zime na izbách a stratenému Jarovi. Aby som to spočítala celé, tak ešte k tomu náš pokazený autobus pri Brne. Štvorhodinové čakanie na náhradný autobus sme strávili na benzínovej pumpe pri hokejovom zápase. Po ceste v druhom autobuse sme si ešte na českej diaľnici spočítali všetky zuby, pootĺkali hlavy o sklo, „trošku“ ponatriasali batožinu a kaktusy v prívesnom vozíku.

Ale stálo to za to ! 

 

Náhľad fotografií zo zložky klubové

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.