Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama

Záver. (11.)

13. 5. 2010

Takže naša misia splnila poslanie, videli sme všetko čo sme chceli, peňaženky sme riadne vyprázdnili. Počas dvoch večerných sedeniach v kaviarni našej ubytovne sme si nielen pozreli krásne fotky z ciest našich spriatelených duší – cestovateľov pána Jaroslava, Ladislava a pána Václava, ale tiež sme objavili starý jukebox so starými hitmi. Zrazu sa v rukách šoféra zjavila aj veľká harmonika. Takže sme z pamäti museli vyloviť všetky staré ľudové piesne.

Napriek tomu, že naša GPS navigácia totálne zlyhala (žiadnu sme nemali) tak vďaka klasickej mape a ľudom ochotným ukázať nám cestu sme vždy prišli na želané miesto. Pri treťom zablúdení sme z toho už mali zábavu. Mnohí nakúpili možno viac než chceli, a to množstvo rozkvitnutých kaktusov  bolo úžasné.

Krátke zhrnutie: Výlet sa podaril na 120 percent aj vďaka dobrej partii „účastníkov zájazdu“, aj napriek pokazenej nálade z dlhého čakania na obed v reštaurácii, aj napriek nemožnej českej panelovej diaľnici, zime na izbách a stratenému Jarovi. Aby som to spočítala celé, tak ešte k tomu náš pokazený autobus pri Brne. Štvorhodinové čakanie na náhradný autobus sme strávili na benzínovej pumpe pri hokejovom zápase. Po ceste v druhom autobuse sme si ešte na českej diaľnici spočítali všetky zuby, pootĺkali hlavy o sklo, „trošku“ ponatriasali batožinu a kaktusy v prívesnom vozíku.

Ale stálo to za to ! 

 
Reklama

Náhľad fotografií zo zložky klubové

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.