Choď na obsah Choď na menu

Cesta okolo (pichľavého) sveta (1.)

14. 5. 2010

Jeden krásny víkend museli naše rodiny obetovať chvíle voľna s nami. Jednoducho povedané: zdrhli sme od nich.

Počasie napriek predpovediam vyšlo, neboli síce vysoké teploty, o to lepšie sa nám cestovalo v autobuse, a o to chladnejšie  sa nám spalo na ubytovni. Ale to najdôležitejšie, náladu si všetci priniesli so sebou. A peniaze na kaktusy tiež.

Videli sme toho až-až, dokonca si myslím, že keby toho bolo ešte trocha viac, tak umriem od závisti. Cesta bola dlhá, ale vďaka dobrej partii ubehla veľmi rýchlo (ani zle od cesty busom mi nestihlo byť).  Ubytovanie síce nebolo luxusné, ale to nám nebránilo, aby sme si večer nespríjemnili premietaním fotografií z južnej ameriky od skúsených kaktusárov a cestovateľov. A tie fotky a zážitky stáli za to ponocovanie. Strava bola síce skromnejšia, ale aspoň nám prejedanie nespôsobovalo lenivosť v našich "obchôdzkach".

Ten kto nie je kaktusár sa asi bude čudovať, že nás bavilo tri dni sa niekde túlať, a ešte k tomu v okolí Prahy, bez toho, aby sme len na chvíľku navštívili toto staré krásne mesto. A veru čudujte sa ďalej, ale vôbec nám to nechýbalo. Okrem jedného megamarketu, ktorý bol nutný na doplnenie niektorých "kalorických" zásob a reštaurácií na obed sme vlastne ani nikde inde neboli. A nebanujeme.

Takže koho to tu ešte baví, nech si pozrie krátky pokec k jednotlivým exkurziám.

Nech sa páči...

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.